logo
Eco Chem

3 pomysły prezentowe na dzień ojca – idealne dla majsterkowicza!

prezent-dla-majsterkowicza

Dzień ojca to niewątpliwie wyjątkowy czas w roku, w którym wszyscy chcemy obdarować swoich bliskich symbolicznym prezentem. Zdarza się jednak tak, że konkretny pomysł na podarunek po prostu nie chce przyjść do głowy. W Ecochemical podpowiemy Ci, jak dobrać go w sposób adekwatny do zainteresowań członka rodziny. Czytaj dalej, by poznać najciekawsze pomysły na prezent dla taty!

Dzień ojca już w tym miesiącu!

23 czerwca to dzień, w którym obchodzimy w Polsce dzień ojca. To znakomita okazja do okazania członkowi rodziny swoich uczuć, a także spędzenia z nim czasu i cieszenia się nawzajem swoją obecnością. Wiele osób decyduje się na wręczenie tacie jakiegoś podarunku. Czasami trudno jest się jednak domyśleć, czego właściwie może on potrzebować. Pamiętaj o tym, że dobry prezent powinien być nie tylko symboliczny, lecz także praktyczny i przydatny.

Twój tata lubi majsterkować?

Zdecydowana większość mężczyzn ceni sobie możliwość majsterkowania w przydomowym warsztacie. Jeśli Twój tata również ma takie hobby, to dobrym pomysłem okaże się z pewnością zakup prezentu służącego na przykład do czyszczenia i konserwacji części metalowych. Praktyczny podarunek w ogromnym stopniu ułatwi mu pracę, a jednocześnie będzie wyrazem tego, że znasz i cenisz sobie zainteresowania najbliższego członka rodziny.

Co kupić złotej rączce na dzień ojca?

W ofercie Ecochemical znajdziesz mnóstwo wspaniałych pomysłów na prezent: od środków, dzięki którym czyszczenie i konserwacja będą przebiegać sprawnie, po specjalistyczne preparaty takie jak kleje anaerobowe. Sprawdź, jakie produkty okażą się w praktyce szczególnie przydatne!

Opaski kablowe

Jeśli zależy Ci na możliwie najbardziej uniwersalnym prezencie, możesz śmiało postawić na opaski kablowe. Wyróżniają się one prostym i niezawodnym sposobem działania, który jest oparty na niemożliwym do ponownego otwarcia zatrzasku. Najczęściej bywają stosowane do wiązania różnego rodzaju przewodów w wiązki, dzięki czemu można znacznie łatwiej zorientować się, gdzie dany kabel jest podłączony.

Popularne trytytki są powszechnie doceniane za ich skuteczny mechanizm działania, co owocuje mnóstwem innych, praktycznych zastosowań. Niektórzy majsterkowicze wykorzystują je na przykład do:

  • dodatkowego zabezpieczania kołpaków i tablic rejestracyjnych,

  • stworzenia prowizorycznych opon zimowych do roweru,

  • łatwiejszego odkręcania śrubek,

  • organizowania narzędzi w warsztacie.

Można zatem wskazać na wiele różnych sposobów użycia opasek kablowych. Zdecydowanie są one rodzajem produktu, którego zakres użycia jest zależny wyłącznie od kreatywności posiadacza. Możesz mieć pewność, że przydadzą się Twojemu tacie!

dzien-ojca

Odrdzewiacz

Majsterkowanie wiąże się często z koniecznością dłubania przy starych mechanizmach i częściach, które są pokryte rdzą. Korozja może sprawić, że prozaiczne odkręcenie nakrętki stanie się problematycznym zadaniem. W takiej sytuacji najlepiej jest sięgnąć oczywiście po profesjonalne odrdzewiacze, którymi wystarczy po prostu spryskać zardzewiałą powierzchnię. Następnie trzeba już tylko chwilę odczekać i można śmiało wracać do pracy.

W Ecochemical dbamy o to, by każdy produkowany i dystrybuowany przez nas odrdzewiacz był bardzo wygodny w użyciu. Z tego względu środek ten jest dostępny w formie puszki z aerozolem. W celu użycia pojemnikiem należy jedynie wstrząsnąć, a następnie rozpylić substancję na dany element metalowy. Tego typu preparat z pewnością oszczędzi Twojemu tacie mnóstwo wysiłku.

Klej anaerobowy

Jeśli zależy Ci na prezencie o zaskakujących właściwościach, możesz śmiało postawić na klej anaerobowy. To substancja, która pozwala na bardzo precyzyjne połączenie ze sobą części metalowych. Środek tego typu nie wysycha, a właściwości klejących nabiera dopiero po odcięciu tlenu, czyli szczelnym i mocnym przyłożeniu jednego elementu do drugiego. Twój tata na pewno doceni jego wielką przydatność.

Odwiedź stronę ecochemical.pl i zamów już dziś prezent dla swojego ojca!

W ofercie Ecochemical znajdziesz mnóstwo praktycznych i użytecznych preparatów, dzięki którym praca Taty w warsztacie stanie się znacznie łatwiejsza. Wszystkie środki z naszego asortymentu produkujemy i dystrybuujemy samodzielnie – możesz mieć zatem pewność, że praktyczny prezent będzie najwyższej jakości. Złóż zamówienie na wybrany produkt!

Ecochemical informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij