logo
Eco Chem

Wysyłka i dostawa

Szybka dostawa to u nas standard. Wiemy, jak ważne jest szybkie i bezproblemowe dostarczenie naszych produktów do odbiorców.
Dlatego nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia były szybko realizowane i docierały do klienta już na drugi dzień.

Terminy dostaw

Wiemy, jak ważne jest, aby zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. Dlatego nasz towar na terenie Polski dostarczamy nawet w 24 godziny od przyjęcia zamówienia.
Szybka dostawa, nawet na drugi dzień to u nas standard.

Jak zamawiać?

Jeśli robisz u nas zakupy po raz pierwszy:


Dostawa 24h
Większość naszych przesyłek dociera do klientów już na drugi dzień

Darmowy transport
To my pokrywamy koszty transportu

Elastyczność
Oferujemy wiele opcji dostawy – zarówno z przedpłatą, jak i z płatnością przy odbiorze. Gdy to konieczne – wysyłamy także własne transporty, aby jeszcze bardziej przyśpieszyć dostawę.

 

Z jakimi firmami kurierskimi współpracujemy?

Nasze towary wysyłamy za pośrednictwem firmy DPD oraz GEIS. Tym samym zapewniając naszym klientom komfort i dając pewność, że przesyłka zawsze dojdzie na czas. Dodatkowo, udostępniamy możliwość śledzenia przesyłek.

Dostawa produktów do konserwacji, zabezpieczenia i innych – wystarczą 24 godziny

Dewizą naszej firmy jest to, aby produkowane przez nasz środki, oleje i inne preparaty znalazły się u odbiorców wtedy, kiedy ich najbardziej potrzebują. Właśnie dlatego oferujemy dostawę w zaledwie dwadzieścia cztery godziny licząc od dnia zamówienia. W praktyce znakomita większość smarów i materiałów dla profesjonalistów, które produkujemy dociera do klientów już na kolejny dzień od ich zamówienia.


Potrzebujesz informacji o Twoim zamówieniu?

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonem 533 850 242 lub adresem mailowym handlowy@eco-chem.pl

Ecochemical informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij