logo
Eco Chem

ECOCHEMICAL – producent chemii, środków i preparatów dla profesjonalistów

 

Produkujemy doskonałe środki chemiczne, preparaty, smary, oleje, kleje oraz uszczelniacze. Produkty te na co dzień wykorzystywane są w procesach produkcyjnych, logistycznych, utrzymaniu ruchu, serwisach, a także z powodzeniem sprawdzają się w przetwórstwie czy obróbce metali. Dostarczamy środki konserwujące, zabezpieczające i pomocnicze, bez których praktycznie żaden profesjonalny zakład czy przedsiębiorstwo nie może się obejść. Zaopatrujemy duże, jak i małe firmy z wielu dziedzin gospodarki – firmy usługowe (remontowo-budowlane), warsztaty i serwisy, zakłady produkcyjne, jak i wiele innych. Z naszych produktów chemicznych korzystają liderzy wielu branż.

 

 


10 lat doświadczenia właśnie tak długi okres działamy nieprzerwanie na rynku. Z roku na rok coraz bardziej się rozrastając – poszerzając przy tym grono zadowolonych klientów oraz portfolio produktowe.

100% satysfakcji nasz dział handlowy codziennie daje z siebie wszystko, aby właśnie takim poziomem zadowolenia dysponował każdy nasz klient.

Gwarancja jakości zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość oferowanych przez nas produktów.

Młody zespół Ecochemical tworzą ludzie młodzi, pełni pasji, zaangażowania i z głowami po brzegi wypełnionymi pomysłami.

Bogata oferta posiadamy szeroką ofertę produktową, w której każdy zainteresowany z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferujemy środki w aerozolach, kanistrach, beczkach, pojemnikach, jak i na całych paletach.

W czym się specjalizujemy?


Preparaty antykorozyjne

Preparaty dla przetwórstwa tworzyw sztucznych

Chemia techniczna dla zakładów, warsztatów, hobbystów i majsterkowiczów

Środki czyszczące alkaiczne i zasadowe.

To co dla innych jest luksusem, u nas jest standardem.

ECOCHEMICAL – sprawdzone produkty najwyższej jakości.


Profesjonalne środki chemiczne

Z naszych produktów korzystają codziennie setki przedsiębiorstw. Wiemy, że często to właśnie od ich jakości i skuteczności zależy powodzenie naszych klientów.

Sprawdzone w ekstremalnych warunkach

Nigdy nie chodzimy na skróty i nie stosujemy tzw. półśrodków. Nasze produkty wykorzystywane są w sytuacjach, w których nie ma miejsca na kiepską jakość.

Dostępne od ręki

Wiemy, że czas jest dla naszych klientów kluczowy. Oferowane przez nas produkty dostępne są praktycznie natychmiast, a czas dostawy jest bardzo krótki.

Ecochemical informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij